Noční košilky DKaren

nocni kosilka dkarenNemáte rády pyžama? Dáte raději přednost slušivé noční košilce? Vyzkoušejte noční košile DKaren, které jsou velice pohodlné a příjemně se v nich spí. DKaren vyrábí jak saténové košilky, tak i noční košilky z klasických látek. Saténové košilky jsou velice příjemné na dotek a mají chladivý efekt. Pokud však nemáte saténové oblečení v oblibě, i vy si v nabídce DKaren vyberete.
K dispozici je velké množství různých střihů. Některé noční košilky jsou zdobené krajkou či mašlemi. Samozřejmě jsou pro vás připraveny i hladké modely bez podobných dekorací. Barvu košilky vybírejte s ohledem na vaše ostatní spodní prádlo, měly by se pokud možno shodovat, nebo alespoň blížit.

Rády byste si ke košilce pořídily také něco svůdnějšího? K tomu se výborně hodí něco z erotického prádla jako například podvazkové pásy a jemné punčochy. Tato kombinace vám dodá velice svůdný vzhled a krásně zvýrazní vaše křivky. Sexy podvazkové pásy a luxusní punčochy můžete nosit i v kombinaci s noční košilkou. Uvidíte, že váš muž si váš nový podvazkový pás a módní punčochy zamiluje. Svůdné punčochy a sexy podvazkové pásy jsou v dispozici jak v klasických barvách, tedy černé a bílé, tak i v náruživějších barvách, jako jsou červená, tmavě rudá či růžová. Záleží jen na vás, které vás zaujmou nejvíce.

Comments are closed.